• Gümüşçeşme Mahallesi Gökdeniz Caddesi, 158. Sk. No:26/A, 10100 Altıeylül/Balıkesir

Kır Düğünü

            Kır Düğünü Balıkesir, nisanlanma, evlenme veya sünnet merasimi gibi bir organizasyonun gerçekleşmesinde hayal edilen çok farklı bir konseptir.

Doğal çim ve ağaçlandırmanın yanı sıra, ferah geniş ve havadar bir ortamın yapılacak düğün için çok büyük bir önemi vardır.

Panedeminin de ortaya çıkması ile Kır Düğün Salonları üst seviye de tercih edilen mekanlar arasında yerini almıştır. Balıkesirde doğal çim ve ağaçlandırmaya sahip tek salon özelliğinde olan Şirin Bahçem Kır Düğün Salonu, tam sizin hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmeniz için tek tercih sebebiniz olacaktır.

Salonumuz Balıkesir Merkez Gümüşçeşme Mahallesi Altıeylül ilçe sınırlarında ulaşımı kolay otopark sorunu olmayan, tamamen sessiz, sağlıklı, huzurlu yemyeşil bir ortama sahiptir.

Balıkesir Kır Düğünü Denilince akla ilk gelen ve tercih edilen salon olma özelliğini 17 yıldır koruyan Şirin Bahçem lüks ve elit düğünlerin merkezi halindedir.

Kır Düğünü yapmadan önce mutlaka salonumuza gelip yerinde ziyaret etmenizi bilgi almanızı ve sosyal medya üzerinden yayınladığımız reel videolarımızı incelemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Tüm evlenecek çiftleri ve süünet olacak evlatlarımızı salonumuzda ağırlamaktan memnunuitey duyarız.

Şirin Bahçem Kır Düğün Salonları

Yeniliklerimiz ve Kampanyanlarımız İçin Bize Ulaşın !

Çalıştığımız Markalar